KAMPANYALI WEB TASARIM

Kampanyalı fiyatlarımızı sakın kaçırmayın!

  • Profesyonel Tasarımcı ve Yazılımcılar
  • E-Ticaret, Bireysel, Kurumsal Siteler
  • Yazılım ve Tasarım Hizmeti
  • Taksitli Ödeme Seçenekleri
Bize Ulaşın!

Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım

PUHU DESİGN - Web Tasarım


Hosting, Domain ve SSL dahil tüm sitenizi mobil uyumlu şekilde ayarlıyoruz. İsterseniz Halihazırda olan sitelerinizi yönetiyoruz.

Web Tasarım Eserlerimiz

En Son Yapılan Web Tasarım Eserlerimiz

Bütün Eserlerimiz

E-Ticaret Sitesi Şart mı?

Web Tasarım


Günümüzde insanlar artık mağazalara gitmektense, evinden tek tıkla alışveriş yapmayı daha çok tercih ediyor. Hızlı, güçlü, güvenli ve gösterişli bir e-ticaret siteniz ve reklamınızı yöneten iyi bir firma varsa, internette 4 bir yandan müşteri çekip satış yapabilirsiniz. Web siteniz öyle bir dükkandır ki, sadece caddede ki insanları değil, tüm dünyada ki insanları kendinize çekersiniz.

Yani anlayacağınız; bir mağazanız varsa kendinizi sadece mağazanın bulunduğu yerle sınırlamanıza, bir mağazanız yoksa satış yapamama gibi bir engele takılmanıza hiç gerek yok. Puhu Design, E-ticaret sitenizi hazırlasın, ürünlerinizi girsin ve reklamınızı versin. Siz oturduğunuz yerden sipariş alın.

Web Tasarım Hakkında Sorular


Web site fiyatı istediğiniz sitenin içeriği, sayfa sayısı, domain ve hosting sahibi olup olmamanıza göre değişmektedir. Puhu Design olarak en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz. Net bir fiyat almak için İletişim bölümünden form gönderin veya canlı destekten bize ulaşın!
Her web sitesi için belirli standart bir süre verilemez. Sizin istediğiniz web sitenin türü, sayfa sayısı ve içeriğine göre zaman kısa veya uzun olabilir. Web sitenizin ne kadar süreceği hakkında en doğru bilgiyi canlı destekten veya Whatsapp numaramızdan alabilirsiniz. İletişim bilgilerimizi İletişim bölümünden alabilirsiniz.
Evet. Puhu Design olarak yaptığımız tasarımlara Limitsiz 1 yıllık hosting veriyoruz. 1 yıl sonrasında ise senelik 70 ₺'ye Limitsiz hostinginizi uzatabilirsiniz.
Evet. Puhu Design olarak yaptığımız tasarımlara 1 yıllık domain veriyoruz. 1 yıl sonrasında ise dilerseniz domaininizi ek ücret ile bizde uzatabilirsiniz.
Evet. Web tasarım için ekibimizle canlı destekten veya Whatsapp'tan görüşüp istediğiniz siteyi ve ücreti anlaştıktan sonra toplam ücretin yarısı kadarını önden ödersiniz. Ön ödeme almamızın sebebi, ekibimizin sitenize başladıktan sonra günlerce verdiği emeğin sonradan olası bir iptalle boşa gitmesini önlemek içindir.
Ön ödeme yapıldıktan sonra müşteri tarafından iptal istenmesi durumunda ön ödeme iade edilmez. Puhu Design tarafından iptal edildiği zaman bütün ücret iade edilir.
Web tasarım veya Grafik tasarım yapıldıktan, domain ve hosting alındıktan sonra iade verilmez. Hosting ve domainin iptal şansı olmadığı için, web tasarım ve grafik tasarım için ekibimizin emek verdiği için iade kabul etmiyoruz.
Web Tasarım yapıldıktan sonra iade verilmez. Web tasarıma başlanmadan önce zaten size örnek verilerek beğeninize sunulur ve eğer beğenirseniz başlanır. Bu yüzden dolayı sonradan beğenmeme gibi bir ihtimal oluşmaz.

Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz?

WEB TASARIM

Web sitenizi; sizin dilediğin şekilde veya bizim önerimiz doğrultusunda, monil uyumlu şekilde tasarlıyoruz. Üstelik 1 yıllık Domain, Hosting ve SSL hediyemiz!

WEB SİTE YÖNETİMİ

Web sitenizi emin ellere verin. Sitenizi yönetelim, ürün girişleri vs. yapalım.

HOSTİNG

Sitenize 1 Yıllık Limitsiz Hostinginizi sağlıyoruz. Hem de web Tasarımı yaptırırsanız ücretsiz!

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Logo, Kartvizit, Fatura, Antetli kağıt, Cepli dosya ve İntro (Logonuzu gösteren kısa videolar) gibi istediğiniz her türlü kurumsal tasarımlarınızı yapıyor ve dilerseniz baskıyı üstleniyoruz.

GRAFİK TASARIM

Web site, sosyal medya, kartvizit, broşür gibi grafik tasarımlarını yapıyoruz. Dilerseniz baskısını da üstleniyoruz.

BASKI

Kartvizit, afiş vb. baskılı işlerinizde hem tasarlıyor hemde baskı yapıyor, sizlere teslim ediyoruz.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Web sitenizi hazırlayıp yayına aldıktan sonra gerek Hostinginizi gerekse yaptığımız web sitesinde bizden dolayı oluşan sorunlarda destek sağlıyoruz.

DİJİTAL YAYINCILIK

Yayın hakkına sahip olduğunuz veya kitap projeniz mi var? Kağıt masrafı olmadan neden dijital olarak yayınlamıyorsunuz?

REKLAM YÖNETİMİ VE SEO

Web tasarımını yaptığımız sitelere ilave ücret ile reklam yönetimi ve temel SEO hizmeti veriyoruz. Bu sayede sitenizi hedef kitleye ulaştırıyoruz.

BİZE ULAŞIN!

Aşağıda ki formdan bize ulaşabilirsiniz!

  • terramia
  • demirkol
  • baykusoyun
  • sscopee
  • meleksiteyonetimi
  • busrailham