Her web sitesi için belirli standart bir süre verilemez. Sizin istediğiniz web sitenin türü, sayfa sayısı ve içeriğine göre zaman kısa veya uzun olabilir. Web sitenizin ne kadar süreceği hakkında en doğru bilgiyi canlı destekten veya Whatsapp numaramızdan alabilirsiniz. İletişim bilgilerimizi İletişim bölümünden alabilirsiniz.
İstediğiniz grafik tasarım için belirli bir süre verilmesi için bizimle İletişim bölümünden veya canlı destekten irtibata geçiniz.
Web site fiyatı istediğiniz sitenin içeriği, sayfa sayısı, domain ve hosting sahibi olup olmamanıza göre değişmektedir. Puhu Design olarak en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz. Net bir fiyat almak için İletişim bölümünden form gönderin veya canlı destekten bize ulaşın!
İstediğiniz grafik tasarım için belirli bir fiyat verilmesi için bizimle İletişim bölümünden veya canlı destekten irtibata geçiniz.
Evet. Puhu Design olarak yaptığımız tasarımlara Limitsiz 1 yıllık hosting veriyoruz. 1 yıl sonrasında ise senelik 70 ₺'ye Limitsiz hostinginizi uzatabilirsiniz.
Kartvizit, afiş, broşür vb. baskılı ürünlerde baskı hariç fiyat verilir. Baskı istemeniz halinde lütfen sipariş anında bize belirtiniz. Baskı fiyatı, baskı adedi ve özelliklerine göre değişmektedir.
Evet. Puhu Design olarak yaptığımız tasarımlara 1 yıllık domain veriyoruz. 1 yıl sonrasında ise dilerseniz domaininizi ek ücret ile bizde uzatabilirsiniz.
Evet. Web tasarım için ekibimizle canlı destekten veya Whatsapp'tan görüşüp istediğiniz siteyi ve ücreti anlaştıktan sonra toplam ücretin yarısı kadarını önden ödersiniz. Ön ödeme almamızın sebebi, ekibimizin sitenize başladıktan sonra günlerce verdiği emeğin sonradan olası bir iptalle boşa gitmesini önlemek içindir.
Evet. Grafik tasarım için ekibimizle canlı destekten veya Whatsapp'tan görüşüp istediğiniz tasarımı ve ücreti anlaştıktan sonra toplam ücretin yarısı kadarını önden ödersiniz. Ön ödeme almamızın sebebi, ekibimizin tasarımınıza başladıktan sonra günlerce verdiği emeğin sonradan olası bir iptalle boşa gitmesini önlemek içindir..
Ön ödeme yapıldıktan sonra müşteri tarafından iptal istenmesi durumunda ön ödeme iade edilmez. Puhu Design tarafından iptal edildiği zaman bütün ücret iade edilir.
Web tasarım veya Grafik tasarım yapıldıktan, domain ve hosting alındıktan sonra iade verilmez. Hosting ve domainin iptal şansı olmadığı için, web tasarım ve grafik tasarım için ekibimizin emek verdiği için iade kabul etmiyoruz.
Grafik tasarım yapıldıktan sonra iade verilmez. Eğer beğenmezseniz 1 farklı tasarım daha yapılır.
Web Tasarım yapıldıktan sonra iade verilmez. Web tasarıma başlanmadan önce zaten size örnek verilerek beğeninize sunulur ve eğer beğenirseniz başlanır. Bu yüzden dolayı sonradan beğenmeme gibi bir ihtimal oluşmaz.